SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

.ALLAHIM BAYARAM SABAHINA ÜMMETİ MUHAMMEDİN HER FERDİNİ GÜNAHLARINI AFFOLMUŞ OLDUĞU HALDE ÇIKAR.AFFOLMAMIŞ MÜSLÜMAN BIRAKMA

YazarMesaj
..Ravza..

..Ravza..

.ALLAHIM BAYARAM SABAHINA ÜMMETİ MUHAMMEDİN HER FERDİNİ GÜNAHLARINI AFFOLMUŞ OLDUĞU HALDE ÇIKAR.AFFOLMAMIŞ MÜSLÜMAN BIRAKMA Empty
MesajKonu: .ALLAHIM BAYARAM SABAHINA ÜMMETİ MUHAMMEDİN HER FERDİNİ GÜNAHLARINI AFFOLMUŞ OLDUĞU HALDE ÇIKAR.AFFOLMAMIŞ MÜSLÜMAN BIRAKMA   .ALLAHIM BAYARAM SABAHINA ÜMMETİ MUHAMMEDİN HER FERDİNİ GÜNAHLARINI AFFOLMUŞ OLDUĞU HALDE ÇIKAR.AFFOLMAMIŞ MÜSLÜMAN BIRAKMA Icon_minitimeC.tesi 19 Eyl. 2009, 16:22

ELHAMDÜLİLLAHİ RABİL AKLEMİN VESSELATU VESSELAMU ALRASULİNA MUHAMMEDİN VE ALAALİHİ VE ESHABİHİ ECMAİN
YA ERHAMERRAHİMİN YA ERHAMERRAHİMİN YA ERHAMERRAHİMİN

Ey cömertlerin en cömerdi, ey dilekte bulunulanların en hayırlısı ve ey merhamet dilenenlerin en merhametlisi.
Öncekilerin gönderdikleri gibi Muhammed ve Ehl-i Beyt’ine salat eyle. sonrakilerin gönderdikleri ve göndermekte oldukları gibi. Muhammed ve Ehlibetine salat eyle, nasıl ki melekler ve Peygamberlerin gönderdiği gibi Muhammed ve Ehl-i Beyt'ine salat eyle.
Allah’ım; Muhammed ve Ehl-i Beyt’ine, vesile olma, fazilet, şeref, yücelik ve büyük derece ver.
Allah’ım; ben Hz. Muhammed'i görmediğim halde ona iman getirdim. Kıyamet gününde onu görmeği ve onunla hem sohbet olmayı bana nasib eyle. Beni onun dini üzere öldür ve bir daha susamamak üzere bana onun kevser suyudan nasib eyle. Şüphesiz sen her şeye ka'dirsin. Allah’ım; ben Hz. Muhammedi (Allah'ın salat ve selamı Ona ve Ehl-i Beyt’ine olsun) görmediğim halde ona iman getirdim. Onun mübarek ve nurlu yüzünü cennette bana göster ve tanıt. Allah'ım Hz. Muhammed (Allah’ın salat ve selamı ona ve Ehl-i Beyt’ine olsun) gönderdiğim salat ve selamı onun yüce ruhuna ulaştır. AMİN
VESSELATU VESSELAMU ALRASULİNA MUHAMMEDİN VE ALAALİHİ VE ESHABİHİ ECMAİN

SUBHANE RABBİKE RABBİL İZZETİ AMMA YASIFUN VESELAMUN ALEL MÜRSELİN VELHAMDÜLİİLAHİ RABBİL ALEMİN...ELFATİHA...

.ALLAHIM BAYARAM SABAHINA ÜMMETİ MUHAMMEDİN HER FERDİNİ GÜNAHLARINI AFFOLMUŞ OLDUĞU HALDE ÇIKAR.AFFOLMAMIŞ MÜSLÜMAN BIRAKMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDİ ÜMMETİ MUHAMMED DUAYA !!!
» HADİSLERLE SALATÜ SELAMIN ÖNEMİ VE FARZ OLDUĞU
» MÜSLÜMAN'IN HER İŞİ ALLAH
» BİR MÜSLÜMAN NASIL OLMALIDIR ?
» ŞEREF MÜSLÜMAN OLMAKTADIR !!!