SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Harika Bir Kissa.. Namaz Kilmayanlar ve Aksatanlar Lutfen okuyun..

2 posters
YazarMesaj
( S_i_d_e_l_y_a )

( S_i_d_e_l_y_a )

Harika Bir Kissa.. Namaz Kilmayanlar ve Aksatanlar Lutfen okuyun.. Empty
MesajKonu: Harika Bir Kissa.. Namaz Kilmayanlar ve Aksatanlar Lutfen okuyun..   Harika Bir Kissa.. Namaz Kilmayanlar ve Aksatanlar Lutfen okuyun.. Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 15:47

eski zamanlarda adamın biri başka bi şehre gitmek için yola çıkmaya karar werir ve gece yola çıkacaktır. şeytanda bu insanı yoldan çıkarmak istemektedir we bunun için insan kılığına bürünür ve o adamla yolculuk yapmak ister ve adamda yolda arkadaş buldum diye sewinir beraber yola çıkarlar sabaha karşı sabah ezanı wakti dinlenmek için otururlar insan kılığındaki şeytan bakarki adam namaz kılmıyor içinden geçirir:
-ohhhh bunu yoldan çıkarmak kolay olacak...der.

daha sonra yola dewam edilir öğle dinlenmek için oturulur yemek yenir ama adam öğle namazını da kılmaz tabi buda şeytanın işine gelir. yine yola dewam ederler bu seferde ikindi zamanı dinlenmek için otururlar şeytan bakarki ikindiyide kılmıyor kalkar we kaçmaya başlar adam arkasından bağırır:
-heeeyy kardeş nereye gidiyosun hani beraber gidecektik???

şeytanda cewap werir:

-ey insanoğlu ben şeytanım ben allaha 1 kere karşı çıktım huzurundan kovdu sen sabahtan beri 3 kere karşı çıktın başına taş yağacak da benimde kafama düşecek diye korkuyorum der ve ordan ayrılırr.....
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

Harika Bir Kissa.. Namaz Kilmayanlar ve Aksatanlar Lutfen okuyun.. Empty
MesajKonu: Geri: Harika Bir Kissa.. Namaz Kilmayanlar ve Aksatanlar Lutfen okuyun..   Harika Bir Kissa.. Namaz Kilmayanlar ve Aksatanlar Lutfen okuyun.. Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 15:58

Rabbim namazlarımızı daim eylesin. İnşalalh bilerek ve bilmeyerek aksatmayız vakitlerini geçirmeden kılabiliriz her namazımızı.

Harika Bir Kissa.. Namaz Kilmayanlar ve Aksatanlar Lutfen okuyun..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KALIBINI SECDEYE KALBİNİ KIBLEYE BIRAK(LÜTFEN OKUYUN)
» Namaz Namaz Namaz yine ve elbette Namaz
» Namaz Vakitlerinin Sırları‏
» NAMAZ VAKİTLERİNİN SIRRI...
» NAMAZ OLMAYINCA