SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgili Günlük :)

2 posters
YazarMesaj
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

Sevgili Günlük :) Empty
MesajKonu: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 14:08

Sevgili günlük yine sana ilk yazan ben olayım istedim Smile Yazıyorum ama sonra bir bakmışsın hop hepsi silinmiş Smile Korkuyorum yazı yazmaya azcık fatih beyi kızdırayım Smile Ahh o yok mu o Smile Smile Neysee anladın sen ne demek istediğimi Smile Sanırım ben bugün çok yoğunum ama yinede sana yazmak için 2 dk mola verebiliyorum Smile Ama vaz geçtim yapmam gerekn çok daha önemli bişey varmış aklıma şimdi geldi hadi kaçtım ben bay sonra görüşensi :=))
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimePtsi 16 Kas. 2009, 16:54

Günlükkkkkkkkkk veeeee yine bennnnnnnnnnnnn Smile
Uzun zamandır forumla ilgilenemedim ama inşallah tekrar ilgilenme zamanı geldi Smile Aslında hala yoğunluğum geçmedi ama olsun biraz ilgi banada sana da iyi gelir Smile
Bu aralar nişanlar düğünler hiç bitmiyor. Rabbim hepsine hayırlı yuvalar kurmayı nasip etsin. Hayırlı geçimler nasip etsin. Vee Bütün bekarlara da nasip etsin. Darısı başımıza Smile
Ben bu aralar Rabbim'e hamdü senalar olsun çok mutluyum daim olur inşallah. Gerçekten renkli şeyler oluyor hayatımda ve ben bile buna inanamıyorum. Ama şöyle çekilip kenara olaylara uzaktan bakınca iyi ki diye biliyorum. Çok şükür.
Bundan sonra bişeyler olsun diye çabalamak yerine herşeyin zamanını bekliyorum ki zamanın da olunca ayrı bir keyif veriyor insana. Ne kadar hatalar yapmışım bir an önce olsun diye istediğim şeylerde. Rabbim sen pişmanlığımı bilensin bilerek bilmeyerek yaptığım günahlarımı bağışla. Bundan sonra şükreden ve sabreden bir kulun olmayı bana nasip eyle Ve ümmeti muhammede ( Amin )
Ya aslında heybem o kadar çok şeyle dolu ki paylaşmayı bekleyen ama saklı olan şeyler daha çabuk gerçekleşir diye duymuştum üzgünüm açıklayamayacağım Smile

Kısmet olursa bir gün her şeyi anlatırım.

Her ne kadar yazmak istiyor olsam da bitmesi gerekiyor bu yazının Smile Şimdilik hoşcakall
Rabbim bana bu güzel günleri yaşattığın için hamdü senalar olsun.
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimePtsi 16 Kas. 2009, 17:37

Allah bu mutluluğunu daim we hayrlı etsin inşaallah...amin
https://sahabe.yetkin-forum.com
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimePtsi 16 Kas. 2009, 17:41

Aminnn Allah razı olsun Rabbim herkese böylesi güzell mutluluklar yaşatsın. (Amin )
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimePtsi 25 Haz. 2012, 18:26

Sevgili günlükkkkkkkk:) Çokkkkkkkkkkkkk uzunnnnnnnnn bir ayrılıktan sonra yine bennnnnnnn:) hayatımda bu uzun ayrılıkta çok şeyler değişti evlendim mutluyum elhamdülillah:) Birde bebeğim oldu Allah'ım bu mutluluğu bu küçük aşkı herkese yaşatsın Kalbimin çiçeği kızım ve kalbimin sahibi eşim sizleri çok seviyorum iyiki hayatımdasınız Rabbime sonsuz hamd olsun Rabbim hayırlı bir eş ve hayırlı bir anne olmayı ömrümün sonuna kadar nasip etsin ve herkese hayırlı eşler evlatlar nasip etsin şu anda istanbuldayım ve burda olmanın keyfini hiç birşeye değişemem normal şartlarda şehir dışındayım eşimin işi dolayısıyla orda internetimiz var ama foruma giremiyorum burda mümkün olduğunca girmeye çalışıp yazarım sana:) Hadi Hoşcakalllllllll
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimeSalı 26 Haz. 2012, 10:03

Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşALLAH
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimeSalı 26 Haz. 2012, 13:49

Aminnnn Smile Nasılsınız fatih bey görüşmeyeli:)
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimeSalı 26 Haz. 2012, 14:29

elh iyiym siz nasılsnz?
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimeSalı 03 Tem. 2012, 12:12

Hamd olsun Rabbim'e iyiyim bende Smile Prensesimden fırsat buldukça bakıyorum nete:)
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :)   Sevgili Günlük :) Icon_minitimeSalı 03 Tem. 2012, 12:15

ALLAH daim iyi etsin. Rabbim size we İslama bağşlasın inşALLAH

Sevgili Günlük :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efendimizin(sav) Günlük Yaptığı Dualar