SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

we ilk ropörtaj adayı Rawza..

3 posters
YazarMesaj
Berzah
Admin
Berzah

we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Empty
MesajKonu: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 15:44

yenilenmiş forumumuzun ilk ropörtaj adayı Rawza...ben konuyu açtım inşaallah Erwa'da soruları sıraya dizer:) bu konuda çok yetenekli:)
https://sahabe.yetkin-forum.com
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 15:52

Maşallah diyelim Smile Smile Şu an az biraz işlerim var bir toparlayım başlıycam sorulara kısmetse Smile
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 16:10

1 – İlk olarak bize kendinden bahseder misin? Nerde yaşarsın ne iş yaparsın kaç yaşındasın. Nelerden zevk alırsın neler seni üzer kısaca mümkünse.
2 – Her hangi bir lakabın var mı?
3 – Aceleci birisi misin yoksa tam tersi mi?
4 – En çok sevdiğin 3 kişi – 3 renk – 3 isim ve 3 yer
5 – Kendine güvenir misin? Güvenirsen eğer en çok hangi konuda güvenirsin?
6 – Kendin de beğenmediğin ve beğendiğin yönlerin nelerdir ?
7 – Yaz aylarını mı yoksa kış aylarını mı seversin ?
8 – Yeni tanıştığın birinin ilk olarak hangi özelliğine dikkat edersin?
9 – Yapmak istediğin ama yapamadığın bir şeyler var mı kısaca anlatır mısın?
10 – Bir kitabın ilk sayfası mı orta sayfası mı yoksa son sayfası mı olmak isterdin?
11 – Telefonun çalsa seni arayanın kim olmasını isterdin ?
12 – Sana her hangi bir şeyden dolayı ödül verilecek olsa neyden dolayı olurdu ?
13 – Bilgisayarın olmadan önce nasıl vakit geçiriyordun ?
14 – Evde eşyalar içinde olmazsa olmazın nelerdir ?
15 – Sana biri şarkı söylese hangi şarkıyı söylemesi isterdin ?
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 16:11

Şimdilik aklıma gelenler bunlar geldikçe yazarım Smile
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 23:06

çok tşk ederim ilk olarak beni seçtiğiniz için..Ervacım cnm benim seslenişim sana ne olur zor sorma Smile bak zaten yorgun geliyorum acı bana olur mu Smile

1 – İlk olarak bize kendinden bahseder misin? Nerde yaşarsın ne iş yaparsın kaç yaşındasın. Nelerden zevk alırsın neler seni üzer kısaca mümkünse.
Bahsediyim cnm..Adım naciye 20 yaşındayım Arabistanda yaşıyorum 5 yıldır..Aslen hataylıyım..Bayan kuaförüyüm..uzun zmandır çlaışmıyordum yeni başladım işe 1 hafta oluyo daha..Açıköğretim de okuyorum hala Smile Müzik dinlemeyi,kitap yazı,şiir okumayı severim..bide arada bi elimden geldiği kadar yazıyorum Smile yalan,iki yüzlülük,yapmacık olan insanlardan hiç hoşlanmam ..Rabbim uzak tutsun benden bu tür şahısları inşallah..bu kadar yeterlidir herhalde Smile

2 – Her hangi bir lakabın var mı?
Bildiğim kadarıyla yok Smile

3 – Aceleci birisi misin yoksa tam tersi mi?
orta karar ne aceleci ne de yavaş Smile

4 – En çok sevdiğin 3 kişi – 3 renk – 3 isim ve 3 yer
ooo maşallah Smile en çok sevdiğim üç kişi 1-annem-babam Smile 2-abiciğim Smile 3-onu henüz bende bilmiyorum Smile

5 – Kendine güvenir misin? Güvenirsen eğer en çok hangi konuda güvenirsin?
Öyle pek kendimde güvendiğim bi özelliğim yok yani bilmiorum sanki kendine güvenmek biraz kibirlilik gibi olur yada ben öyle düşünüyorum..ama becerikli olduğum şeyleri sorarsan el işlerinde bide kuaför olduğum için saç makyaj falan iyiym bu tür konularda Smile

6 – Kendin de beğenmediğin ve beğendiğin yönlerin nelerdir ?
beğenmediğim özellik: herkese çok çabuk inanıyorum malesef bunun için sevmiorum bu yönümü..beğendiğim ise: herkesi çook seviyorum ALLAH RIZASI İÇİN Smile

7 – Yaz aylarını mı yoksa kış aylarını mı seversin ?
sonbaharı tercih ederim Smile

8 – Yeni tanıştığın birinin ilk olarak hangi özelliğine dikkat edersin?
Hmmm... Şimdi ne desem bilmem ki Smile Tabiki en başta dini inancının olması..daha sonra iyi niyetli samimi dürüst doğal bu tür şeyler ...çok açıklayıcı oldum Smile

9 – Yapmak istediğin ama yapamadığın bir şeyler var mı kısaca anlatır mısın?
O kadar çok şey var ki..Mesela şuan Türkiye'de olmak isttiyorum ama gelemiyorum..Hafız olmak istiyorum ama bunun için hiç bir çalışma yapamıyorum deil yapmıyorum desem daha doğru olur...Zihin engelliler öğretmeni olmayı çok istiyorum ama onuda malesef yapamıorum..bunun için üniv.kazanmam lazım ki kazansam bile tesettürlü olduğum için oda olamıcak..bakalım artık Allah herşeyin hayırlısını nasip eder inşaALLAH..

10 – Bir kitabın ilk sayfası mı orta sayfası mı yoksa son sayfası mı olmak isterdin?
Tabiki son sayfası çünkü herşey orda çözülücek Smile

11 – Telefonun çalsa seni arayanın kim olmasını isterdin ?
ıııı mmm bilmem ki hiç düşünmedim Razz

12 – Sana her hangi bir şeyden dolayı ödül verilecek olsa neyden dolayı olurdu ?
Dünyanın en çok gülen insanı Smile çok seviorum gülmeyi ne yapıyım Smile

13 – Bilgisayarın olmadan önce nasıl vakit geçiriyordun ?
Ders çalışıyodum Smile

14 – Evde eşyalar içinde olmazsa olmazın nelerdir ?
telefon,defter,kağıt,kalem Smile başka ımmm bilgisayar Smile

15 – Sana biri şarkı söylese hangi şarkıyı söylemesi isterdin ?
Bilmiorum şuanda ..söyleyen kişiye bağlı Smile
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimePaz 01 Kas. 2009, 18:57

Bi kaç soruda benden. Ama merak etme çok kolay sorular:)

1-gitmek mi zor kalmak mı?
2- hayatında hiç isyan noktasına geldin mi?
3- geleceğe umutla bakabiliyor musun?
4- forumun gidişatından menunmusun? değilsen neden?
5- içinde manevi bir boşluk olduğunu düşünüyo musun?
6- seni en çok sinir eden şey nedir?
7- akp hükümetinden memnun musun? değilsen neden?we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_smile
8- bu sene kim şampiyon olacak sence?
9- forumdan gitmeyi düşündünmü hiç,düşündüysen neden?
10- boykot ürünlerine dikkat ediyomusun (doğru söyle)?
11- günlerinin boşa geçtiğini düşünenlerden misin?
12- forumda en dost bildiğin üyeler kimler? ( hepsi deme)
13- kin tutar mısın?
14- önyargılı mısın?

Şimdilik bu kadar. Kolay sorular gelecek inşallah:)
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimePaz 01 Kas. 2009, 22:26

Bi kaç soruda benden. Ama merak etme çok kolay sorular:)
saol eksik olma Smile

1-gitmek mi zor kalmak mı?
duruma göre değişir..ama gitmek daha zor gibi geliyo

2- hayatında hiç isyan noktasına geldin mi?
Hayır gelmedim..Rabbim sabırlar versin her daim tüm Ümmeti Muhammed'e..

3- geleceğe umutla bakabiliyor musun?
Tabiki her zaman..İnsana yakışan umutlu olmaktır ..

4- forumun gidişatından menunmusun? değilsen neden?
Bu aralar maşallah gayet iyi gidiyo..Rabbim her daim iyi etsin inşaALLAH Smile

5- içinde manevi bir boşluk olduğunu düşünüyo musun?
Hayır düşünmüyorum..Çünkü o kadar güzel bir dinimiz var ki içimde tüm boşlukları doldurmaya yetiyo ve hiç bir şeyin eksikliğini hissettirmiyo Smile

6- seni en çok sinir eden şey nedir?
Birinin gözlerimin içine bakarak yalan söylemesi..

7- akp hükümetinden memnun musun? değilsen neden?
Evet memnunum..Rabbim yollarını her daim açık etsin inşaALLAH ..

8- bu sene kim şampiyon olacak sence?
Tabiki FENERBAHÇEEE Smile Smile

9- forumdan gitmeyi düşündünmü hiç,düşündüysen neden?
Hayır hiç ama hiç düşünmedim...düşüneceğimide zannetmiorum.. Smile

10- boykot ürünlerine dikkat ediyomusun (doğru söyle)?
Arabistanda olduğum süre içinde evet Smile

11- günlerinin boşa geçtiğini düşünenlerden misin?
Hayır boşa geçtiğini düşünmüyorum..Çünkü heran Rabbimin rızasını kazanmak için dinim adına elimden geldiği kadar insanlara yardım etmeye çalışıorum,Rabbim gönderdiği Peyagmberlermiz ve yüce kitabımın dorultusunda yaşamaya çalışıorum..Sonuçta bu dünyaya geliş amacımız belli ve o kurallar çerçevesinde Rabbim'e layık bir kul olma çabası içindeyim.. Allah gönlümüzden bu sevdayı hiç bir zman eksik etmesin inşaALLAH..Her geçen gün daha da artırsın..

12- forumda en dost bildiğin üyeler kimler? ( hepsi deme)
Smile :)hmm şimdi ben sana ne desem bilmem ki Smile az ama öz olsun en iyisi SEN ve ERVA Smile

13- kin tutar mısın?
şükürler olsun Allah'ıma ki hayır..

14- önyargılı mısın?
yok deilim..Bir insanla konuşmadan onun hakkında fikir yürütmeyi sevenlerden deilim çok şükür..
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimePtsi 02 Kas. 2009, 19:23

Peygamber efendimiz(s.a.v) denince ne aklına gelir...ondan bahseder misin biraz?

En sevdiğin sahabe hangisi?neden?
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimePtsi 02 Kas. 2009, 19:28

Neler yapmak seni mutlu ediyor veya kimlerle bir arada olmak?

En çok hangi tür filmleri seversin?

Kitap okumayı sever misin?En son hangi kitabı okudun?Beğenerek okuduğun yazarlar?

Hıc eyleme katıldın mı katıldıysan ne eylemiydı bu?

Sıvıl toplum kuruluslarına uyemisin onlara yardımda bulunup onlar ıcın gonullu calısıyomusun?
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimePtsi 02 Kas. 2009, 22:31

Peygamber efendimiz(s.a.v) denince ne aklına gelir...ondan bahseder misin biraz?
O dünyaya gönderilmiş gelmiş geçmiş gelecek en güzel insandır..
O nu anlatmaya ne söz yeter ne de dil dayanır..
O insanlığın kurtarıcısı Müminlerin gözbebeği..
Herkesin can derdinde koşturacağı o büyük günde O sadece ümmetim diyebilendir..
Sevgilinin sevgilisi
Canımızı canı
Gönlümüzün sultanı
Canözümün nefesi..

En sevdiğin sahabe hangisi?neden?
Tüm sahabeler birbirinden değerli ve hepsini çok seviorum keşke onların tırnağı kadar olabilsem..Hz.Ali'nin yeri başkadır bende ama affınıza sığınarak nedenini söylemek istemiyorum Smile
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimePtsi 02 Kas. 2009, 22:54

Neler yapmak seni mutlu ediyor veya kimlerle bir arada olmak?
sevdiklerimde bi arada olmak en çok sevdiğim biricik arkadaşım can dostum kübra ile konuşmak,başkaları için dua etmek ,Kur'an-ı Kerim okumak,elimden geldiği kadar arkadaşlarıma yardım etmek mutlu olmam için başlı başına sebeplerdir Smile

En çok hangi tür filmleri seversin?
Duygusal,dini,korku ve aksiyon Smile

Kitap okumayı sever misin?En son hangi kitabı okudun?Beğenerek okuduğun yazarlar?
Evet seviyorum ama okuyamıyorum Smile Çünkü türkiye'den gelirken hiç kitap getirmedim ders kitapları hariç :)En son okuduğum kitap KURAN'I KERİM..Can Dündar,Mehmet Coşkundeniz aklıma gelmiyo şimdilik bu kadar Smile

Hıc eyleme katıldın mı katıldıysan ne eylemiydı bu?
Hayır hiç katılmadım

Sıvıl toplum kuruluslarına uyemisin onlara yardımda bulunup onlar ıcın gonullu calısıyomusun?
Valla arabistanda olduğum için burda öyle kuruluşların olup olmadığını dahi bilmiorum :)ama çalışmak isterdim..huzur evinde yada çocuk esirgeme kurumunda..
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeSalı 03 Kas. 2009, 13:12

Benı eleştır desem. neler yazardın bana dair?

Çocuk kalmak mı iyi yoksa büyük olmak mı?

Günümüzde nüfusu en fazla olan İslam ülkesi hangisidir?

Hicri takvim nedir ve kim başlatmıştır?

Ravza-i Mudahhara nedir?

Genellikle yeni ismi ile anılan Hatay ilimizin eski ismi nedir?
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeSalı 03 Kas. 2009, 13:21

sorular zor Allah yardımcın olsun
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeSalı 03 Kas. 2009, 13:26

Canım bir an aklımdan çıkmış zor soru sormayacaktım istersen cevap vermeye bilirsin. ben sana basit sorular hazırlayım Smile
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeSalı 03 Kas. 2009, 23:13

ahh ahh bide zor sormıcaktınız bana neyse ama cevaplıcam yinede Smile

Benı eleştır desem. neler yazardın bana dair?
Seni eleştirmem ki ben :)O kadar güzel bi gönlün varki onun güzelleği yüzüne yansımış ve etrafındaki herkese yansıtıyosun bunu :)Rabbim her daim yüzünden gülümsemeyi gönlünden sevgiyi ayırmasın inşallah Smile

Çocuk kalmak mı iyi yoksa büyük olmak mı?
Valla bilmiyorum çok zor bi soru bu :)yada ben ikisinide seçmiyorum ortasında olmayı tercih ederim yani genç kalmayı Razz

Günümüzde nüfusu en fazla olan İslam ülkesi hangisidir?
Endonezya diye biliyorum ama doğru mu biliorum bilmiyorum Smile

Hicri takvim nedir ve kim başlatmıştır?
Allah'ın sevdiği kuluyum herhalde 3 gündür tarih çalışıorum çok güzel oldu bu soru üstüne :)Türklerin İslamiyet'i kabul ettikten sonra kullandıkları takvimdir Başlangıcı Peygamberimiz Hz.Muhammed(s.a.v)'in Mekke'den Medine'ye göç ettiği ettiği 662 yani Hicret olayıdır ..

Ravza-i Mudahhara nedir?
Sad Gönlümüzün sultanı,güllerin en güzeli Peygamber Efendimiz hz.Muhammed (s.a.v)'in medfün bulunduğu yerdir..

Genellikle yeni ismi ile anılan Hatay ilimizin eski ismi nedir?
Aman Allah'ım hiç yalan söylemicem valla bi Hataylı görse beni şuanda ne olur bilemem ama kopya çektim Razz orta okul yılların o kadar hoca anlatmıştı ama gel görki ders dinlemessen ders sırasında aklın başka yerlerde olursa işte sonuç budur Smile Bilmiorum
Embarassed ama antakya 'nın Antiochia olduğunu biliorum demicem yine kopya Smile
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeÇarş. 04 Kas. 2009, 08:38

Smile Smile Yordum seni ama saol canım cevaplar için güzel cevaplar olmuş Smile Yenileri gelecek kısmetse Smile
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeÇarş. 04 Kas. 2009, 15:21

Smile tamam cnm merakla bekliyorum Smile
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeÇarş. 04 Kas. 2009, 19:52

bi kaç kolay soru:

Çocukluğunun hayatı nasıldı? unutamadığın bir çocukluk anın war mı?

Çocuklar senn için ne ifade ediyor?

İnternetin hayatındaki yeri ne? İnternetsiz bir yaşam düşünebiliyor musun

ileriye dönük planların, hayat felsefen nedir ?

kitaplarla aran nasıl, kitap kurdumusun?

Yüksek bi yerdesin we haykırmak istiyorsun. Söyleceğin şeyi tüm insanlar duyacak. söyle bakim haykıracağın şey ne olurdu?
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeÇarş. 04 Kas. 2009, 22:57

bi kaç kolay soru:
zaten siz bana hiç zor sormazsınız demi Smile

Çocukluğunun hayatı nasıldı? unutamadığın bir çocukluk anın war mı?
Güzel geçti çocukluğum çok şükür..iyiydi herşey Antakya köy arası gelip geçti Smile o kadar çok anım var ki hangi birini anlatıyım Smile Çocukkken en çok abimle hep evden kaçardık (sözde tabi Smile )bide evden çıkmadan önce annemle babama hep bi not bırakırdık Smile biz evden kaçıyorus artık bıktık bu yaşantıdan die kapının üzerine yapıştırıp çıkardık evden Smile ama nereye giderdik Razz bizim evin arkasındaki sağlık ocağına hep orda saklanırdık..ama biras karanlık oldumu yaa annem gelirdi bizi almaya yada biz korkudan geri dönerdik eve Razz

Çocuklar senn için ne ifade ediyor?
oyoy canlarım onlar benim çok seviyorum çocukları..onlarsız bi hayat düşünemiyorum..bi gülüsemeleri dünyaya bedel ama ağlamaları daha bi güzel Smile

İnternetin hayatındaki yeri ne? İnternetsiz bir yaşam düşünebiliyor musun ?
Hasret giderme yeri diorum..Arabistanda yaşadığım için tüm sevdiklerimde iletişimi burda sağlıyorum ..Tabiki düşünüyorum hatta hiç olmasaydı daha iyi olurdu diorum ..

ileriye dönük planların, hayat felsefen nedir ?
Yarınımız bile belli deilken ileriye dönük öyle büyük hayaller kurmamaya gayret ediyorum sadace herşeyin hayırlısını diliyorum..Hayat felsefem :Rabbime layık bir kul olabilmek...

kitaplarla aran nasıl, kitap kurdumusun?
İyi olmasını çok isterdim Smile okumayıda çok seviorum ama daha önceki bi soruda da söylemiştim..Buraya gelirken yanımda ders kitapları hariç hiç bi kitap getirmedim..yok sadece 1 tane getirdim Smile

Yüksek bi yerdesin we haykırmak istiyorsun. Söyleceğin şeyi tüm insanlar duyacak. söyle bakim haykıracağın şey ne olurdu?
AFFF ALLAH'IM AFFFF
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimePaz 08 Kas. 2009, 21:03

Bu kadar dinlendiğine göre yeni sorular sorabilirz:) merak etme sorular basit, Ahu kadar zor sorular sormuyom:)

Dostluğun tanımını yaparmısın sence nedir? gerekleri nelerdir?

Hayatındaki en büyük lüksün?

En çok nasıl bir yeteneğe sahip olmak isterdin?

yeni bir insanla tanıştığında en çok nesine dikkat edersin?

Hayata birşeyler werebilmek ,ölümsüz ruhunu yaşama katabilmek adına neler yapıyorsun ya da planların nelerdir?

İnsanlar eğer senin hakkında şaşırtıcı birşey keşfetselerdi, bu ne olurdu ?

Hayata karşı kontrollü bir tawrın mı war, yoksa sınırları umursamaz mısın ?
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeÇarş. 11 Kas. 2009, 03:30

Bu kadar dinlendiğine göre yeni sorular sorabilirz:) merak etme sorular basit, Ahu kadar zor sorular sormuyom:)
Allah razı olsun sen zaten bana hiç zor sormassın Smile

Dostluğun tanımını yaparmısın sence nedir? gerekleri nelerdir?
dostluk çıkar gözetmeksizin,her durumda her yerde bedenen yanında olamasan bile onun mutluluğu senin mutluluğun onun üzüntüsü senin üzüntün,dualarında kendinden önce ona yer vermek,onun için her türlü durumu hiç tereddütsüz kabullenmek,neden ne için nasıl die sormadan onunla tüm yollarda beraber yürümek ve daha bi çok şey..en önemlisi canından can bilmek..

Hayatındaki en büyük lüksün?
MÜSLÜMAN OLMAM ELHAMDULLİLLAH

En çok nasıl bir yeteneğe sahip olmak isterdin?
Layığıyla Tecvitin en ince ayrıntısına kadar en güzel şekilde KUR'AN-I KERİM'i okuyabilme gibi bi yeteneğe sahip olmayı çoook isterdim Sad

yeni bir insanla tanıştığında en çok nesine dikkat edersin?
Güler yüzlü olmasına Smile

Hayata birşeyler werebilmek ,ölümsüz ruhunu yaşama katabilmek adına neler yapıyorsun ya da planların nelerdir?
Sadece Allah'a layık bir kul olabilmek adına elimden geldiği kadar ibadetlerimi yerine getirmeye gayret ediorum..Bu dünya ile ilgili pek bi planım yok yapmamaya çalışıyorum..kısa bi cevap oldu, daha biçok şey var tabiki ama şimdilik bu kadar ..

İnsanlar eğer senin hakkında şaşırtıcı birşey keşfetselerdi, bu ne olurdu ?
şuan saat 04:30 ve aklıma hiçbişe gelmiyo ama eğer hatırlarsam öyle bişe söz yazıcam Smile

Hayata karşı kontrollü bir tawrın mı war, yoksa sınırları umursamaz mısın ?
Her daim ALLAH'ın izniyle kontrollü bir tavır izlemeye çalışıorum..
Berzah
Admin
Berzah

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeC.tesi 14 Kas. 2009, 14:13

Azcık soru daha…

1-Sence sanal alem yalan alem mi? Sanal alemde kişiler olmak istedikleri gibi mi yoksa olmak istemedikleri gibi mi ya da olduğu gibi mi dawranmak istiyorlar?
2-Üç noktanın sana göre anlamı nedir?
3-Hislerin kuwetli midir?Yanılmaktan korkar mısın?
4-İyi insan kimdir?Sence iyi insanlar sayıca çok mudur?Ya da çok mu azalıyor?
5- Kötünün iyisi diye bir şey olur mu?
6- Rol nedir?Kendini hangi rolde tanımlarsın?Ya da tanımlamak istersin..
7-"Zaman" denince aklına gelen ilk şey nedir?
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimePaz 15 Kas. 2009, 02:09

Azcık soru daha…
saol eksik olma Smile

1-Sence sanal alem yalan alem mi? Sanal alemde kişiler olmak istedikleri gibi mi yoksa olmak istemedikleri gibi mi ya da olduğu gibi mi dawranmak istiyorlar?
Herkesi bir kefye koymak doğru olmas..bence herkes istediği gibi görünmeye çalışıyor ..kendi gibi davranan insan sayısı oldukça az die düşünüyorum..Ama ben Allah'a şükürler olsun ki hep olduğu gibi davranan insanlarla karşılaştığımı düşünüyorum Smile

2-Üç noktanın sana göre anlamı nedir?
özlemdir... Smile

3-Hislerin kuwetli midir?Yanılmaktan korkar mısın?
ehh birascık kuvvetli gibi..yok korkmam insanlarla iligili olan hiçbişeye artık şaşırmıyorum..

4-İyi insan kimdir?Sence iyi insanlar sayıca çok mudur?Ya da çok mu azalıyor?
Rabbini bilen insan iyi insandır..bu zmanda oldukça az ama o az insanların var olması bile güzel..

5- Kötünün iyisi diye bir şey olur mu?
Hiç sanmıyorum öyle bişe olduğunu kötünün iyisimi olurmuş Smile

6- Rol nedir?Kendini hangi rolde tanımlarsın?Ya da tanımlamak istersin.
Benliğinden sıyrılıp başka kimliğe bürünmek..Ben olduğum gibiyim role falan gerek yoktur Smile

7-"Zaman" denince aklına gelen ilk şey nedir?
ÖLÜM
**Erva-Eslem**
Admin
**Erva-Eslem**

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeSalı 17 Kas. 2009, 14:11

Dalgaları izlemek mi,yoksa bulutlardan şekil cıkarmak mı hosuna gider?

Geçmişte yaşasaydın kim olmak isterdin?

Yagmurda yürümeyi severmisin?

Günün en sevdiğin vakti hangisir?

Kendine sözünü geçiremediğin zamanlar oldumu hiç?olduysa sonuç ne oldu?

Teslimiyet sahibimisin?

Sabır denince aklına ilk gelen şey nedir?sebebi ne?

Haksızlık karşısında ne kadar susarsın..?

Telefonunda hangi melodiyi kullanıyorsun ? Smile

Hiç kendinden daha fazla düşündüğün bi dostun oldu mu?
..Ravza..

..Ravza..

MesajKonu: Geri: we ilk ropörtaj adayı Rawza..   we ilk ropörtaj adayı Rawza.. Icon_minitimeCuma 20 Kas. 2009, 03:52

Dalgaları izlemek mi,yoksa bulutlardan şekil cıkarmak mı hosuna gider?
Dalgaları izlemek Smile

Geçmişte yaşasaydın kim olmak isterdin?
Hz.Fatıma

Yagmurda yürümeyi severmisin?
hemde çoook Smile

Günün en sevdiğin vakti hangisi?
sabah vakti güneşin doğuşu..

Kendine sözünü geçiremediğin zamanlar oldumu hiç?olduysa sonuç ne oldu?
çok olmuştur..pek iyi şekilde bittiği söylenemez Smile

Teslimiyet sahibimisin?
hayır..sonuna kadar mücadele..

Sabır denince aklına ilk gelen şey nedir?sebebi ne?
..................................

Haksızlık karşısında ne kadar susarsın..?
hiç susmam ki Smile

Telefonunda hangi melodiyi kullanıyorsun ?
cem özkan-ben böyleyim Smile

Hiç kendinden daha fazla düşündüğün bi dostun oldu mu?
Evet oldu..

we ilk ropörtaj adayı Rawza..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Ropörtaj Kime?