SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir tewekkül iliştir kalbime ey Rabbim!

YazarMesaj
Berzah
Admin
Berzah

Bir tewekkül iliştir kalbime ey Rabbim! Empty
MesajKonu: Bir tewekkül iliştir kalbime ey Rabbim!   Bir tewekkül iliştir kalbime ey Rabbim! Icon_minitimeCuma 13 Kas. 2009, 18:57

Suskunluğumun adı olsun. Ayaza çekmiş gecelerimin sızılarını sustursun önce.

Dindirsin bütün hesaplarımı, kavgalarımı, anlamsız gürültülerimi. Sakin we suskun bir teslimiyette bulayım alemin huzurunu.
Biliyorum, sessizlik gecenin üzerinde bir yük değildir sadece.

Her kalem kağıtlara önce sessizliği yazar we her sessizlik önce aşka budar kendini…
Tebessümler bıraksın yüzümde. Baharı bekleyen tohumlarım filizlensin kalbimin otağında. Ufak bir çocuk saflığıyla bürünsün duam ellerime.
şuanda bıraktığım gözyaşlarım beklediğim muştularımı beslesin. Bir tewekkül bahşet ey Rabbim gönlüme, kalbimw, duama we sabrıma. Yeni bir dirilişi müjdeleyen bir bahar örülsün hayatıma.
Gözyaşlarımın dilini bilen sensin, tut kelimelerimin niyazını, tut ellerimi, tut beni ey Rabbim we bir tewekkül kondur yüreğimin ta içine…
Armağanım olsun. Yağmur damlası gibi usulca ıslatsın çatlamış ruhumu. Bütün dayanaklarımı we bütün tutamaklarımı bırakıp ardımda senin sağlam ipine sarılayım sımsıkı şu anlamsız alemde we Seni bulayım hep aramaklarımda.
Titresin kalbim ismini her duyduğumda. Şah damarı yakınlığında değsin alnım secdeye. Atmasına izin werdiğin kalbim senin aşkınla atsın.
Senin isminle başlasın başlamaklarım. Ben aceleye meyyal gönlümle hicretini tamamlayamayan bir muhacirim. Ellerim boş, boynum düşük, dizlerim titrek.

Bir tevekkül bahşet Rabbim; sana giden yollarımı açan, yüreğime bir fetih, hasretlerime bir wuslat… Fazlından bir tewekkül istiyorum ey Rabbim beni sana bağlayan, yalnız sana we sadece sana...

We muhtaçlığımı, acizliğimi katıp duama bir tutam tewekkül istiyorum ey Rabbim; bakışlarıma, yitiklerime, kaybedişlerime…Affet Yarab!
https://sahabe.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YA RABBİM