SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

SELAMUNALEYKÜM MİSAFİR!
Sitemizden
yararlanmak we bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ALLAH(C.C)O'nun Adını Okumadan Geçecek Misiniz ?

YazarMesaj
..Ravza..

..Ravza..

ALLAH(C.C)O'nun Adını Okumadan Geçecek Misiniz ? Empty
MesajKonu: ALLAH(C.C)O'nun Adını Okumadan Geçecek Misiniz ?   ALLAH(C.C)O'nun Adını Okumadan Geçecek Misiniz ? Icon_minitimeCuma 02 Ekim 2009, 23:19

'Biz ALLAH'ı (cc) Cuma günleri mescide sığdırmaya çalışıyoruz.

Belki cuma gecesine, çok nadiren kalkılabilirse, yatağın sıcaklığından feragat edilebilirse de Sabah namazlarına....Ama hastalıklarımız, zayıflıklarımızda, doğal afetlerde, kısaca zorda ve çaresiz kaldığımızda hemen etrafımızda olsun istiyoruz.... ve, hiç şüphesiz, en çok da ölümün hatırlandığı cenazelerde. Maalesef, biz ALLAH'tan (cc) bunları beklerken,ALLAH(cc) için işte, oyunda, hayatımızın neredeyse tamamında yerimiz ve zamanımız yok... Çünkü... Diğer zamanlar işlerimizi kendimiz halledebiliriz düşüncesi hayatımıza girmiş. Ya da açıkça söylersek o zamanlar ALLAH'a (cc) ihtiyacımız yok.ALLAH'ın (cc) emir ve yasaklarına itaattir. Karşılıksız alabileceğimiz en iyi hediye namazımızdır, Hem masrafsız ve ödüller de muhteşemdir beni affetsin, ....O'nun hayatımda ilk sırada olmaması gerektiğini kabul ettiğim yer ve zamanların varlığından dolayı. Her zaman O'nun bizim için yaptıklarını daima hatırlayacak zamanlarımız olmalı.Bu mesajı idrak ettiyseniz paylaşın!!Evet, ALLAH'ı (cc) çok seviyorum. O benim var olma ve kurtulma kaynağım. Beni her gün ayakta tutuyor. O'ndan başka sığınılacak kapı olmadığını bilmek..Onsuz hiçbirşeyim…. Diyebiliyormusunuz?

ALLAH(C.C)O'nun Adını Okumadan Geçecek Misiniz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DİLE KOLAY ALLAH DEMEK ;HÜNER KALPTEN ALLAH DEMEK...
» MÜ'MİN ALLAH'TAN RAZI OLURSA ,ALLAH DA ONDAN RAZI OLUR
» Allah(c.c.)'a İman
» ALLAH'IN VARLIĞI -2
» ALLAH'IN MERHAMETİ